Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Temmuz 2017, 04:41   #184
ByOzCaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: RuLzzServices-0.6

Öncelikle emeğine sağlık hocam.
Konuyu biraz hortlatayım dedim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

"make" komutunda bu hatayı alıyorum;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
/usr/bin/ld: main.o: relocation R_X86_64_32 against `.rodata.str1.8' can not be used when making a shared object; recompile with -fPIC main.o: error adding symbols: Bad value collect2: error: ld returned 1 exit status make[3]: *** [main.so] Error 1 make[2]: *** [main.so] Error 2 make[2]: Leaving directory `/home/sohbet/RuLzzServices-0.6/modules/chanserv' make[1]: *** [all-dynamic] Error 2 make[1]: Leaving directory `/home/sohbet/RuLzzServices-0.6/modules' make: *** [modules] Error 2 [sohbet@euve256549 RuLzzServices-0.6]$

yardımcı olabilir misiniz acaba?

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:41 -->-> Daha önceki mesaj 03:49 --

ByOzCaN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Öncelikle emeğine sağlık hocam.
Konuyu biraz hortlatayım dedim

"make" komutunda bu hatayı alıyorum;

/usr/bin/ld: main.o: relocation R_X86_64_32 against `.rodata.str1.8' can not be used when making a shared object; recompile with -fPIC main.o: error adding symbols: Bad value collect2: error: ld returned 1 exit status make[3]: *** [main.so] Error 1 make[2]: *** [main.so] Error 2 make[2]: Leaving directory `/home/sohbet/RuLzzServices-0.6/modules/chanserv' make[1]: *** [all-dynamic] Error 2 make[1]: Leaving directory `/home/sohbet/RuLzzServices-0.6/modules' make: *** [modules] Error 2 [sohbet@euve256549 RuLzzServices-0.6]$

yardımcı olabilir misiniz acaba?

Bu sorunu çözdüm arkadaşlar. Fakat yeni bir sorun ile karşılaştım;

langcomp.c:118:14: error: conflicting types for ‘getline’ static char *getline(FILE *f) ^ In file included from langcomp.c:40:0: /usr/include/stdio.h:678:20: note: previous declaration of ‘getline’ was here extern _IO_ssize_t getline (char **__restrict __lineptr, ^ make[1]: *** [langcomp] Error 1 make[1]: Leaving directory `/home/sohbet/RuLzzServices-0.6/lang' make: *** [languages] Error 2 [sohbet@euve256549 RuLzzServices-0.6]$

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet