Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ekim 2017, 00:46   #1
Kitapella
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dikkat bu itiraf şaşırtabilir hatta biraz korkutabilir

Merhaba forumdaşlar. Bu sayfayı gördüğüme sevindim çünkü bende bir itirafta bulunmak istiyorum. Bu okuyacaklarınız ne şaka ne yalan ne de kandırmaca. Gerçekten yaşanmış fakat korkudan kimseyle paylaşılmamış bir şey.

Az sonra okuyacaklarınızı evde denemeyiniz..

Şaka bir yana herkeste bende olduğu gibi olacak değil deneyebilirsiniz ilginiz varsa.

Bir ara astral seyahatle çok fazla ilgilenmiştim öyle ki düşündüğüm tek şey buydu. Bu konuyu araştırmak adına bir sürü kitap aldım, video ve dvd izledim artık her gece kendi zihnimi bu yolculuğa kurarak uyuyordum. Astral seyahati duymuşsunuzdur bir çeşit ruhu kontrol etme hali diyebilirim. Zihninizi temizleyip kendinizi bir şeye odaklıyor ve ruhunuzla odakladığınız o şeyi gerçekleştiriyorsunuz. Herneyse gelelim itirafıma. Astral seyahati çok istiyor çok uğraşıyor bir türlü sonuç alamıyordum ama yinede denemekten vazgeçmiyordum. Yine bir gün gece yatağa uzandım zihnimi boşalttım odaklandım ve uyudum ve evet ruhumun bedenimden çıktığına şahit oldum. Dönüp bedenimi yattığı yerden izledim herşey çok gerçekti. Özgür olduğumu düşündüm yürümeye başladım odanın dışına çıktım ve sonra evden dışarı çıktım. Sevdiğim kişinin yanına gittim bu çok hızlı sanki bir anda olan bir yürüyüş gibiydi. Ama zihnimde bütün yol taşları geçerken gördüğüm insanların anıları da vardı yinede çok hızlıydı.

Sevdiğim kişinin iş yerinden içeri girdim çalıştığı odaya yöneldim içeri girdim ve içeride bir kızla sarmaş dolaş oturduğunu gördüm. Kızın adı Ezgi idi ve ona öyle sesleniyordu. Kızın zayıflıktan kemiklerinin görünmesinden tutunda saçındaki dalgalara kadar hepsi kafama kazındı. Sonra o an bi kopuş oldu ve bedenim uyanmak istiyor ama uyanamıyor gibi oldum. Hareket etmek istiyorum ama edemiyorum. Çoğu buna karabasan diyor bence ruhun bedene yetişememesi ve beynin bedeni uyandırma çabası arasında geçen incecik bi çizgi o nokta. Her neyse şöyle böyle zorlansamda sonunda uyandım..

Sevdiğim o adamın yanına gittim elbiseleri gördüğüm gibiydi aynı. Fakat kız yoktu tabii. O gün içimde kopan bazı şeyler nedeniyle ondan ayrıldım. Nedendir bilmiyorum buna rüya diyemiyordum. Ayrılmamızın üstünden 1 ay geçti ve nişanlandığını duydum nişanlısının adı ezgiymiş vs.. daha sonra düğün fotoğraflarını gördüm sosyal medyadan ve aynı astral seyahatimde gördüğüm kızdı tıpa tıp aynısı..
Şimdi evliler bir de kızları var. [emoji56] insallah çokta mutlu olurlar onların sayesinde böyle bir deneyimim oldu. Fakat işin korkutucu tarafı bu değil.

Bu seyahatten sonra bazen bazı varlıklar benim ruhumu tutup çekiyor ve astral seyahatte olduğum gibi bir durum içine giriyorum. Onları görüyorum canımı acıttıklarını hissediyorum ve uyandığımda bütün vucudum morluklar içinde kalmış oluyor. Beni bir yere çekmeye çalışıyorlar gitmemek için direniyorum ve galip geliyorum.

Bunu birine anlatsam sıyırmışsın! Kafayı yemişsin denmesinden korkuyorum. veya anlattım diye daha beter şeyler yaşamaktan. Neyle karşı karşıyaym hiç bilmiyorum. Ama bunları yaşıyorum hergün olmasada nadir. Ve insanlar hakkında rüyalar görüyorum yani insanların hayatları hakkında. Bazı şeylerin evvelden rüyasını görmek gibi bir şey. Mümkünse hassas olduğum bu konu hakkında saçmalık gibi abuk sabuk fikirleriniz varsa yorumsuz kalmayı tercih edin. Okuduğunuz için teşekkürler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet