Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ekim 2017, 01:34   #3
Kitapella
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dikkat bu itiraf şaşırtabilir hatta biraz korkutabilir

hahahah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim çok samimi olduğum bir arkadaşımın da böyle bir deneyimi olmuştu. Hatta ilk başta bana çekinerek anlatmıştı onu yanlış anlarım düşüncesi ile. Son denemesinde odasının kapısından dışarı çıkabildiğini söylemişti. Ama daha sonra bir daha denememiş,nedensiz bazı korkuları oluştuğu için.

Tam olarak neyle karşı karşıyasın açıkçası bilmiyorum bu seyahatle ilgili de bildiğim tek şeyi anlattım. Bu seyahati yapan kişiler vardır bu konuda ustalaşmış yani, seninde tesadüf eseri böyle bir şeyi öğrendiğini ve ilgilendiğini düşünmüyorum birileri vesile olmuştur istersen o kişilerden ya da kişiden yardım alabilirsin. Umarım vardır öyle birileri yani sana yardımcı olabilecek.

Yorumun için teşekkür ediyorum. Aslında öyle biri yok belkide o yüzden hala korkuyorumdur. Tamamen tesadüf eseri bir programda duyup sonra acaba nedir bu astral seyahat diye peşine takıldığım bir serüven benim için. [emoji33] tabi korkudan ölmüyorum ama insan bi tırsmıyor da değil hani. Arkadaşını çok iyi anlıyorum çünkü gerçekten ilk deneyimden sonra ciddi manada korkuyorsun. Yine iyi benim gibi devam eden şeyler olmamış onun hayatında. Bende niye böyle oldu bilmiyorum. Ama bu konuyla ilgili biraz bilgili birilerini araştırıp onlarla iletişime geçme fikrini uygulayacağım..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet