Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ekim 2017, 02:05   #6
Sindy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dikkat bu itiraf şaşırtabilir hatta biraz korkutabilir

Benimde bazen değişik bir şeyler oluyor. Tam uykuya daldığımı zannettiğim zaman uyur gibi oluyorum sürekli kaçıyorum birileri arkamdan yakalamaya çalışıyor. Binadan binaya atlıyorum tırmanıyorum hep aynı şeyleri ara ara görürüm. Bazen bıçakla kovalıyor bi ara da inat ettim aldım bıçağı elinden yatırdım yere göğsüne dogru hep sapladım, öldürdüm ama gene hep arka arkaya hep aynı seyleri görüyorum sanki serüven gibi.

Bir arada hemen önceki gün sınavdan kaç aldığımı ve geçtiğimi gördüm. ve o gün sistemi açıp gördüğüm de şok olmuştum.
Biraz hayalperestim ben uyumadan önce yataga uzandığımda düşünerek uyuduğumda onun etkisi altına giriyorum.

Bazende uykuya geçtiğim zaman bacaklarımı birisi sanki sımsıkı tutuyor göğe doğru çıkartıyor zor uyanıyorum. dua okuyorum öyle uyanıyorum. bazı zamanlarda sık sık olurdu.Ondan sonra boynumda cevşenle yatmaya başlamıştım ve taktığım da olmazdı. Bir arada artık olmuyor diye çekmeceye koymuştum cevşeni, gece daldım uyumaya yine geldi kıpırdayamıyorum dua okuyorum zor uyandım ama uyandığımı zannettim ve kalktım çekmeceye cevşenimi almaya yöneldim derken arkamdan birisi gülmeye başladı dalga geçer gibi görünmüyordu neyse dedim alla alla uyanmadım mı ya ben derken hop uyandım hemen kalktım aldım cevşenimi taktım sonra rahatla uyumuşum. Bazende uykumda sıçrarım..

Bunun gibi şeyler ara ara oluyor dua okuyorum uyanıyorum ama çok etkisinde kalıyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet