Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ekim 2017, 23:33   #1
Burce
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
30 kadına HIV bulaştıran İtalyan Erkeği

İtalya’da, HIV taşıdığını bilmesine karşın korunmasız cinsel ilişkiye girerek 30 kadına virüs bulaştıran 33 yaşındaki Valentino Talluto’ya 24 yıl hapis cezası verildi.
Üç kadının sonraki partnerlerine ve bir bebeğe de bulaştı

BBC Türkçe’den Övgü Pınar’ın haberine göre AIDS’e yol açabilen virüsü taşıdığı 2006 yılında belirlenen Talluto’nun bu tarihten tutuklandığı 2015 yılına kadar 53 kadınla korunmasız cinsel ilişkiye girdiği tespit edildi.

Kadınların ifadesine göre Talluto, prezervatife alerjisi olduğunu veya HIV testi yaptırdığını ve sonuçların temiz çıktığını söylüyordu.

Talluto’nun HIV bulaştırdığı 30 kadının üçünün sonraki partnerlerine ve bir kadının bebeğine de virüsün geçtiği belirlendi.

Kasıtlı yapmadığını savundu

İfadesinde virüsü kasıtlı bulaştırmadığını, yalnızca tedbirsiz davrandığını savunan Talluto, “Bu kadınların birçoğunu ailem ve arkadaşlarımla tanıştırdım. Eğer amacım çok sayıda insana hastalık bulaştırmak olsaydı bu insanları hayatıma sokmazdım, barlarda tanıştığım insanlarla günübirlik seks yapardım” dedi.

Ancak Talluto’nun, birlikte olduğu bazı kadınların kendisine HIV taşıyıcısı olup olmadığını sorduğunda inkar ettiği belirtildi.

Savcılığın, ‘ölüme sebebiyet verme’ amacı taşıdığı gerekçesiyle müebbetle cezalandırılmasını istediği Talluto’ya dün akşam görülen mahkemede 24 yıl hapis cezası verildi.

‘Keşke cinsel eğitim olsaydı’: Türkiye’de 15 yaş üstü HIV pozitif genç sayısı arttı

Türk abazanları için muhteşem fırsatların işaretçisi adamdır.

bu herif bir muhasebeci, yani dünyanın en sıkıcı mesleklerinden birine sahip. hiçbir mesleki karizma veya zenginlik vb söz konusu değil.
tip desen iç güveysinden hallice.
eğer bu herif bu meslekle ve bu tiple 30 italyan kadınıyla defalarca yatabilmişse italya'da çok ciddi bir erkek kıtlığı var demektir.

koşun lan abazan türkler, italyan kadınları azmış, kucak açmış sizi bekliyor!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet