Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Kasım 2017, 20:25   #3
Kitapella
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
En son satın alınan kitap

Demir Çark-“Seveceksin”

Yetişkin okurlar için. Fakat yetişkinler ibaresini açıklamak gerekirse uç noktalarda cinsellik ve argo içeriği yok. Erişkinlik gerektiren kısmı uyuşturucu ve işkence. Kuvvetle muhtemel okuyanları şaşırtacaktır. Zira, bi kez daha insan olmak, aşık olmak, zulmetmek, zulm görmek gibi şeyler üzerine algılarınızı kurcalayıp, durup aklınızda tartmanıza vesile olacak. Nitekim bende okurken durup bana göre aşk diye sorgulamaya başladım. Kolostrofobi olmama ve aynı kapalı alan içinde sadece iki kişi arasında başlayıp devam etmesine rağmen sıkılmadım. Genelde okuduğum kitaplarda karekter azlığı bana ıssızlığımı hissettirir o duyguya yine kapıldım. İşkence kısmı kanlı fiziksel eylemlerden ziyade psikolojik. Ben beğendim açıkcası psikolojik işkenceden rahatsız olmayacağınızı düşünürseniz tavsiye de ederim. Şah-Mat ‘tan sonra bana ilaç niyetine geldi.

Ki Şah-Mat polisiye bir kitap ve onun da sevenleri illa ki vardır fakat o kitap bana gereksiz uzatılmış geldi ve sonlara doğru her şey kolay tahmin edilir oldu. Polisiye kitaplardan beklentim son sayfasına kadar hiç bir şeyi tahmin edememek ve çokça yanılmaktır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet