Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2017, 19:10   #29
Ra
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Zurna.Net Yenilendi ve Geri Döndü

baCk Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bir şekil de web ftp bilgilerine erişim sağlayıp kodlar ile oynayan lamer/lamerlerin yaptığı saldırı

Sahi 2 aydır o süreçte uyudunuz mu :p ciddi ciddi merak ettim

demekki anlamak bu kadar uzun sürdü

Sorun için teşekkürler kardeşim. Cevap vereyim hem diğer arkadaşlarımızın da merakını gidermiş oluruz. Zurna.net ftp sine tam olarak 9.20.2017 tarihin de girildi bir çok değişiklik vs yapıldı bu esna da tabi ki bana mail gelir gelmez. bu düzenlemeleri tekrar geri aldım ancak gelişme sonucun da Google bazı durumları geç algılıyor. Bu durum için bir çok kişi sağolsun yapmam geregini söyledi bir çoğu da bunu kullanarak kötü niyetlerini göstermiş oldu. bu süreç içerisin de bana da bir çok kişi tasarımı değiş domain gelir dedi. yani senin su an dediğini zaten ilk günden bir çok kişi dedi.

Benim de tek cevabım şu oldu: (Bunu bende biliyorum yorum ve öneriniz için teşekkür ederim ancak birşeylerin zamanı var.) Zurna.Net in ftp si bilindiği gibi düz bir ftp değil içerisin de eski tasarımları ve içerikleri de yer aldığı için hiç ftp e girmeden direk kurumsal bi firma ile görüşülerek tasarım çalışmaları başlatıldı. ki bu süreç içerisin de user sayımız gene 1 k yı buluyordu ki Google aramaların da hiç bir şekilde olmamamıza rağmen. tasarım çalışmamız 2 ay gibi bir süre aldı. bu süre zarfın da hem Google a ihtiyacımız olmadığını öğrenmiş olduk. hee diyeceksin ki ftp temizlenip geçici bir tasarım atılabilirdi. evet bu da olabilirdi tabi ki ancak Ben zurna.net otoritesi gereği ve Sabrım sebebi ile bu gibi şeylere gerek duymadım. Sorun için tekrar teşekkür ederim. dediğim gibi arkadaşları da bilgilendirmiş olduk.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet