Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Aralık 2017, 14:57   #23
lâyetezelzel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dikkat bu itiraf şaşırtabilir hatta biraz korkutabilir

Suayip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle merhaba, konuyu okudum ve bazı yorumlar dikkatimi çekti yanlış anlaşılmak istemem. Konu ve bazı yorumlarıda baltalamak gibi olmasın..

Bir yorum da İstanbul Yüzyılda Metafizik uzmanı tanınmış vs.kişi var güvenilir felan yorumlar okudum. Kendisi ile görüşmüşlüğüm vardır. İnsanları kandırmaktan başka birşey yapmıyor para tuzağıdır. Şimdi kalkıp yalan dolan vs.denilebilir ama birebir yaşadım ki bunları söylüyorum. İnsanların kafalarını karıştırıp sürekli gelmeleri için ellerinden geleni yapıyorlar ve aynı kişinin yanlış hatırlamıyorsam oğluydu bu tür olaylardan yola çıkarak film dahi çekiyorlar felan fıstık işte..

Kesinlikle tavsiye etmem ama yinede düşüncelerinize saygı duyarım.

Keyifli Forumlar.

Abicim hangi gurupla görüştün bilemiyorum ama tahminlerim var. Film işlerine girenler veya tekrar tekrar çağıranlar ekseri sahtekardır. Fakat artık bu işi vergi levhasıyla yapan, devletin en azından güvenlik birimlerince kontrolü altında tutulan, her tedaviyi kamera çekimiyle yapan, hasta yakınlarına da çekim izni veren paranormal ofisler var.

Bu sektör ülkemizde çok çok genç ve bugüne kadar hep sahtekarlık alanında kullanıldı. Bu durum neredeyse 100 yıldır böyleyken, yabancı devletlerde iletişim alanında kullanılıyordu. Bizler ise yeni keşfediyoruz.

Sen yanlış taraflarını söylerken doğru bir tavsiyede de bulunmalısın. Bunların işini düzgün yapanları da varken, hepsine dolandırıcı deyip insanları tamamen caydırmak, hali hazırda manevi hastalıklarının devam etmesine sebep olmaktır. Bu zan altında kalmak doğru değil. Hadi hepsi dolandırıcı olsun, peki ama tavsiyeniz nedir? Spor yapın, müzik dinleyin, kitap okuyun mu demeliyiz.

Merak edenler çok iyi araştırmalar yaparsa, kaliteli hizmet sunan ofisleri bulabilirler. Ben isim ve adres vermekten imtina ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet