Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2018, 18:18   #1
Çevrimdışı
CLasS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Microsoft'un Windows güncellemeleri AMD sistemleri çökertti
Meltdown ve Spectre felaketinden sonra Microsoft, Windows 7, 8.1 ve 10 için güvenlik güncellemeleri yayınlamıştı. Görünüşe göre bu güncellemeleri yükleyen bazı AMD kullanıcıları, sistemlerinin boot edemedi. Sosyal medyada bu konuyla ilgili şikayetler var. Microsoft ne yaptı, Durum ne olacak?
Son bir iki gündür, AMD kullanıcıları bilgisayarlarının Windows güncellemelerinden sonra açılmadığını ve Windows logosundan sonra sistemlerinin donduğunu dile getirdi. Bu sorunun üstesinden gelmek için bilgisayarlarıfabrika ayarlarına geri döndürmek gerekiyor. Formatla bu işi çözenler var. Tabii ki tüm her şey uçuyor.

GÜNCELLEMELER ASKIYA ALINDI !
Yazılım devi Microsoft ise sorumluluğun AMD'de olduğunu ve AMD sistemler için güncellemelerin askıya alındığını belirtti. Şirket yaptığı açıklamada, konuyla ilgili araştırmayı tamamladıklarını, bazı AMD işlemcilerin güncellemeler için daha önceden Microsoft'a sunulan dokümantasyona uymadığını vurguladı.
Microsoft'un AMD sistemler için güncellemeleri dondurması radikal bir adım. Önyükleme hatası böylece olmuyor, ancak bu sistemler halen Spectre ve Meltdown'a karşı savunmasız durumda. Microsoft ve AMD sorunu çözmek için birlikte çalışıyor.

 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet