Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ocak 2018, 11:53   #4
Ankaralı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Beyaz Saray'dan Afrin açıklaması

esekherif Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
PKK’ya “sen marksistsin ABD ile niye iş tutuyorsun” diyen bir tane sosyalist göremedim. Bizimkiler onlardan yalancı.

ideolojisinde vatan savunması olmayan adamların görüşleri menfaatlerine olacak her türlü araçla değiştirilebileceğinden ötürü tencere dibin kara seninki benden kara olayına gidiyor sonuç
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu zamanda sosyalistim diyen adam aşırı sosyalizm konulu kitap okumasından ötürü kendini bir zamanlar tommiks zanneden kovboyların laciverti pozisyonunda olduklarının bir gün farkına varacaklarını düşünüyorum ben
Teee yazılacak çok şey çıkar bu konudan ama
) özetle ilk cümlelerden yola çıkarak ; ideolojisinde savunacak vatanı olmayan insanlar .ıçtığı yeri sahiplenen hayvanlardan farklı değildirler. Kemik atana koşar hoşt diyenden kaçarlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet