Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ocak 2018, 19:46   #17
beston
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Geveze.Org > Genel Sorumlu - Cezayir ile Röportaj

Röportaj kısadan ziyade içerisi biraz daha dolabilir di.. IRC Üzerine ağırlık lı değişik sorular ve geçmiş biraz daha ön plana çıkabilir diye düşündüm kötü demiyorum daha da iyisi olabilir.

İrcforumlari ile geveze.org u biraz şöyle görüyorum sunucu sahibinden dolayı foruma ters bi sunucu gibi duruyor bu röportaj o önyargıyı kırmış olacak..

Bir çok röportaj da sohbet üzerine " aop , sop " gibi terimler pek kullanılmıyor bundan dolayı beni bu tarz söylemler eskiye götürdü bizim zamanımızda " aop ve sop " olmak şimdi ki zamanda sunucu sahibi olmak gibiydi ..

Ayrıca Cezayir yaşı gereği içten ve samimi bi izlenim veriyor şahsen geveze.org için benim kötü izlenimlerim bu röportaj sonrası son bulabilir..

Bide burdan sormak istiyorum cinsel içerikli kanalların isimlerini neden değiştirdiniz çoook mu şikayet alıyordunuz kanal isimlerini değiştirmenizde ki sebep nedir..

Röportajda emeği geçen başta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] e teşekkür ederim...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet