Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2018, 14:43   #7
DarkLove
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: RuLzzServices SpeciaL-7

2Duyuru1 Kullanilan Services -> RuLZzServices-Special-7 (IRCServices uzerinedir)
15> 2Duyuru1 Kullanabileceginiz Special Ozelliklerini gormek icin, /Services KOMUTLAR Komutunu uygulayiniz.
15> 2Duyuru1 Profilinizi belirtmek icin /NS PROFILINFO Komutunu kullaniniz.
15> 2Duyuru1 Services istatistikleri, /Services STATS Kullanarak takip ediniz.
15> 2Duyuru1 Hediye gonderimi hk. yardim almak icin, /NS HEDIYE HELP Komutunu kullanabilirsiniz.
15> 2Duyuru1 toXic tarafindan gelistirilmis en gelismis services yapisina sahiptir.
15> 2Duyuru1 NOT: Network uzerinde kayitli bulunan tum nick ve kanallar, yonetime aittir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bilmedigim konularda iddia etmemeni tavsiye ederim sana
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bana toXic in avukatlıgını yaptırıyorsun su an bana cevap hakkı doğdugu icin;

15> 2NickServ1 4OPERS12 ve 4HELPER12'larin kullandigi ozel komutlar, listeye konulmamistir.
15> 2NickServ1 12Kullanilan sistemler, 4toXic12 Tarafindan gelistirilmistir. 12Email :4
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

15> 2NickServ1 -
15> 2NickServ1 ************************************************** **************

YORUMA KARSILIK VERMEDEN Bİ KURUP DENESEYDİN BAKSAYDIN NE VAR YOK DİYE

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet