Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Şubat 2018, 12:13   #12
NarÇiçeği
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Umre Günlüğüm

muptelasiyim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Allah duaların ve ibadetini kabul etsin. Çok mutlu oldum bunu bizimle paylaşmana ve sanki oradaymış gibi hissettim..

Amin, Allah razı olsun inşallah bir gün sabada nasip eder Rabbim tüm ruhunla yaşarsın..

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sanırım bir adım daha sansliyim.gun gün gordum iletişimde idik.kendim gitmis gibi. Benim icin ettiğin dualar ins kabul olmuştur.guzel yürekli pampik pati dostum.iyi ki varsın

Ah evet pati dostum daha yakındın Rabbim kabul eder inşallah dualarımı..

PauL Nickli Üyeden Alıntı
Allah Kabul Etsin ..

Amin, inşallah Rabbim sizlere de nasip etsin..

yeLda Nickli Üyeden Alıntı
Gözlerim dolu dolu okudum Umre günlüğünü sevgili NarÇiçeği... Ne güzel ne heyecanlı ne duygu dolu bir ziyaret.. Her ne yaparsak yine de noksan kalan maneviyatın doyum noktasında olmak nasıl da gidermiştir ruhun açlığını.. Orada olmayı inşallah bir gün bize de nasip eder Allah.. Allah dualarını kabul etsin güzel kalbine sağlık.

Amin Allah razı olsun.. Çok güzel söyledin noksan kalan maneviyatın doyum noktasında olmak tamda bunu yaşatıyor.. Oralara herkes aynı niyetle aynı beklentiyle gitmiyor elbette ama ben karşılığını fazlasıyla aldım Rabbim inşallah tez vakitte sizlere de nasip etsin..Dua ile..

BeratEymen Nickli Üyeden Alıntı
Allah Kabul Etsin... Allah bizede nasip eder inşallah

Amin inşallah dileyen isteyen herkes gidip görsün güzelim Mekke’yi Medine’yi..

beston Nickli Üyeden Alıntı
Aselam.. Mevlam ümrenizi kabul eylesin gitmeyen bizlere de gitmeyi nasip etsin..

Amin inşallah sizlere de gidip görmek nasip olsun..

BeLa Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]çiçeği doğruyu söyle, kedi getirdin demi ordan buraya? ;d

Zemzem suyu isterük

O değil de asıl mesajı unuttum. Allah kabul etsin. (:

Evet doğruyu söylüyorum kedi getirmeyi pek çok istedim ama getirmedim.. Yılanın Peygamberimize olan aşkından Hz Ebubekir in ayağını sokan sevgi ben o topraklardan bir taşı bir canlıyı buralara getirsem bana ne kötü dualar ederler.. O herkesin peygamberi oranın kedileri de yerlerinden memnun şimdi pisileri Sevgili Peygamberimizden uzaklaştırmayayım.. fotoğraflarını getirdim sadece

Zemzem Rabbim kaynağından içmeyi nasip etsin uçakta kilo sorunu olmasa ne kadar çok getirirdim herkes doya doya içsin diye gidin Mekkede için

Amiiiin sizlere de nasip olsun..

Hesna Nickli Üyeden Alıntı
Aleykumselam canım hoşgeldin. Allah umrenizi kabul etsin tekrarini da nasip etsin paylaşımların cok guzel gidip görülmeye değer mukaddes yerler birgün hepimiz biz de bu duyguyu tadariz bizlere de nasip olur inşallah.

Hoş buldum canım Allah razı olsun.. Kesinlikle gidip görülmeye değer.. Hiç korku tereddüt olmasın.. Acaba yapabilir miyim olur mu başıma bir şey gelir mi gibicesinden.. Ne hallerde gelmiş insanlar Allah kabul etsin herkese nasip olsun gidip görmek..

Burce Nickli Üyeden Alıntı
Kendi yüreğine yapacağın büyük bir iyilik. dünyadan arınmak, fani olan şeylerin dışında kalmak. yaşamanın gerçek bir anlamı olduğunu hissetmek. kalbine yapacağın büyük bir iyilik. fani mutluluklar kısa sürer söner gider. bu ise cennetten bir köşeye bakış. putlarını yıkmak. Rabbine dönmek. kalbi tatmin eden sıcak, gerçek mutluluk. Kutsal topraklara yeniden kavuşmanın iştiyakı, Allah tarafından tekrar nasip olur inşallah canım. Ruhumun ne kadar yıprandığını bu güzel günlüğü okuyunca anladım. İnşallah ben ve tüm isteyen kişilerde kavuşur yüce huzura... Ancak orası bizi yeni biri yapar ve tamir eder. Tüm manevi kirlerimizden, dert ve tasamızdan arındırır. Yazıyı okuyup, resimlere baktıkça kendimi bi an olsun orda hissettim. Bu güzel hissiyatı yaşattırdığın için ve dualarımızı ilettiğin için sana çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun, ibadetin ve güzel gönlünden geçen duaların kabul olsun.
Kişisel olarak huzura ermeye hepimizin ihtiyacı var.

Ne güzel yazmışsın maşallah amin canım Allah nasip etsin burda içi böyle yanan orada çok başka yanarak dönüyor inşallah sende gidip görür gelirsin nasip etsin Rabbim..

Feronia Nickli Üyeden Alıntı
Allah kabul etsin canim
Aklima dedem geldi, bize hep derdi ora sanki bambaska bir dunya gibi..
Allah herkese nasip etsin, paylastigin icin cok tskler ❤��❤❤

Amin canım deden çok doğru söylemiş orası bambaşka bir yer.. Taşı toprağı havası ve tabiki maneviyatı.. Baktığın her yer peygamberimizi hatırlatıyor.. Okuduğun dinlediğin İslamın doğduğu toprakları bizzat görüyorsun.. Rabbim nasip etsin inşallah..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet