Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2018, 23:34   #5
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fatih Terim Sendromu ft. Melodram

esekherif Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bana masal anlat.

Sana kör kuyularda merdivensiz kalanların masallarını anlatacağım, hazırla çayı.

BeLa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Nihayet. ^^

Lidere selam çak, meloyu koru, Galatasaray'ı sev.
Şükür kavuşturana ^^
Togepi Nickli Üyeden Alıntı
Çok uzun yazılarına “bitir hocaaa bitir.” yorumları geliyor muydu? Neyse bunu sonra konuşuruz.
Hoş geldin Meloş. (Bu da samimiyet henüz oluşmamış ama oluşma temennisi olan bir hitap. By)

Onu diyecek hal bırakmıyordum insanda, o yüzden genelde ''okumadım ama emeğine sağlık'' ya da ''okumadım ama eminim güzeldir'' yorumları yarışıyordu. Sonra neden paragraf sorularını kaçırıyorum dshgs

Meloş'u eklemeyi unutmuşum bak, hoş buldum Ayın bayan üyesi Togiş, umarım oluşturduğumuz samimiyetle kadın kadındır, çiçek babandır diye haykırırız! Byeeee.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet