Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Şubat 2018, 16:35   #1
Çevrimdışı
oMeN
✰ ÖzeL..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Facebook'ta kaç sahte hesap var? Rakama şaşıracaksınız!
Facebook'un en büyük dertlerinden biri açılan sahte hesaplar... Bunu önlemek için var gücüyle çalışan sosyal medya devinin açıkladığı son rakamlar, fake yani sahte Facebook hesaplarının çarpıcı durumunu gözler önüne serdi.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte sosyal ağ üzerindeki fake(sahte) profil sayısını açıkladı. Peki Facebook fake profil sayısı kaç? 2 milyarı aşkın aktif kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal ağı ünvanını elinde barındıran Facebook’un üyelerinin %13‘ü sahte veya kopya profil.

Basit bir matematikle yaklaşık 270 milyon sahte profile sahip olduğunu anladığımız Facebook, yeni bir algoritma ile kopyalanmış profillerin tespit edileceğini belirtti. Facebook yetkililer, otomatik olarak gerçekleşen bu tespit işlemi sonrasında oranı daha da düşürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Buna ek olarak sosyal ağ üzerinde bu tarz profilleri hiçbir zaman istemediklerini de vurgulamayı ihmal etmediler.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Bu açıklamaya ek olarak Facebook‘un finans patronu David Wehner, sahte profillere karşı taviz vermeyeceklerini ve Facebook‘u bunlardan arındıracaklarına inandığını belirtti. Bakalım Facebook gerçekten de sahte veya kopya profil olayına son verebilecek mi?kaynak: Hurriyet

__________________
Edep; aklın Tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, Aklı kadar şerefli, Şerefi kadar Kıymetlidir. Massive..


Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet