Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Şubat 2018, 15:02   #26
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fatih Terim Sendromu ft. Melodram

Enchanting Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
i love you since the..... konuya yine cok yanlis giris yapmis gibi hissediyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
hemen toparliyorum. benim konuya post girisim tam 90+'larda oldu, bilgisayarima kavusmus ve henuz uzerine bir seyler dokmemisken yazacaklarimi yazip hemen cikayim.

fatih terim benzetmesi o kadar cuk! oturmus ki, hani sizin camiada bile fatih terim'i istemeyen insan var, bu bolumde seni gormek istemeyen insan yok, o derece canim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. tabii senin yazmaya olan zaafini da biliyor olmalilar ki, ne yapip edip seni ikna etmisler, iyi de yapmislar. eh artik bize de zengin -bu kelimeye bayiliyorum.- icerikli yazilarini keyifle okumak dusuyor. editor kere editor be! kutluyorum. bu arada kanala nerden abone oluyoruz?

Bunu yazdı ve bilgisayarına mercimek çorbasını döktü... Umarım dökmezsin daha.
Ne güzel övmüşsün yaa, övmen için verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyorsun
yazı attığım günlerde de tivitırda heşteg kastığın an kadrolu olarak işe alırım. İşin şakası-şaka olduğunu belirtelim de ne olur ne olmaz- yazdığın şeyler çok doğru ahah. Teşekkür ederim Enço! Seni de buralarda bir yerlerde görürüz belki ama belki.
Kanala da bir yerden abone olunuyordu işte biraz sürprizli abonelik.
Sevgiler, saygılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat