Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2018, 15:18   #1
cashmare
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
C ile yazdigim proxy korumasi (Abs) %99,99 basari orani

Merhabalar
Sizlere C ile yazmış oldugum bi proxy korumasini tanitmak istiyorum.
daha önce
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

bu konuda giriş kodlu bi sistemden bahsetmiştim. Bu sistemi geliştirdim.
Kısaca tanıtmak gerekirse. Abs ( Anti Bot System) MIRC Girisinize %99,9 bi koruma sağlar.

sistem tamamen c dilinde yazılmıştır. herhangi bi socket bot eggdrop v.s gerektirmez tamamen modüldür. ve komut sistemiyle çalışır. bütün admin/oper leriniz kullanabilir..
Sistemin çalışma mantıgı;
Kullanici koruma acıkken 6667 portundan veya herhangi bi porttan (muaf port) olayı vardır. baglandıgında sadece [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresine tıklaması istenir linke tıkladıktan sonra herhangi bi giriş kodu girmesi v.s gerekmiyor. sadece linke tıklaması yeterli.
Bi kere kendisini onaylattigi zaman IP Adresi degisene kadar bidaha guvenlik istenmez. direk giris yapabilir.
Giris yapmaya calısan kullanıcılar kendini dogrulatanlar v.s anlık olarak #Opers kanalına bilgi olarak gelir.

sistemde kullanilacak komutlar
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
/proxyon - /proxyoff - /psifirla - /onay IP-ADDRESS

bu komutlar
/proxyon : proxy korumasini açar,
/proxyoff : proxy korumasini kapatir,
/psifirla : Bot dogrulamasindan gecen bütün IP leri siler böylece herkesten tekrardan onay istenir.
/onay IP-ADDRESS: #Opers kanalinda bu komutla 6667 portundan giriş yapmaya çalışan kişiyi dilerseniz linke tıklamasına gerek kalmadan direk onaylayabilirsiniz.

fazla uzatmadan demo adresinden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

/server 185.59.46.56 6667

operNick : cashmare
operpass: demo

sistem ücreti 500 TL'dir. acık kaynak kodlu degil .so olarak veririm.
iletisim Skype:
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet