Konu: Tanem
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2018, 15:43   #123
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Benim kaderim..

İnsan bazen çok güvenir yüregindekine sıgınacak tek limanıdır.Güvendigi tek dalıdır.Çok büyük sevgi kaybetirir ya bu sefer kayben ben degildim.Bu sefer o limana varmaya çalışna gemi alabora olmuştu.Yıkılmıştı koskaca liman artık başkası demir atıyordu o limana.O dallar çoktan çürümüş kırılmıştı.Artık başkasına uzanmıştı.Kader ya çizgi nere çizildiyse ora dogru çekmişti hayatımızı.Sevda denen bir zülmün içindeydi yüregimiz.İşte benim kaderim ne kadar çok seversen kaybetmek benim kaderim.Hayatta gülmemişse yüzün birde agırsa yükün kimseyi almazsın yoluna.Sonra bir gün uzaktanda olsa güler yüzün.Önce ufaktan bir tebessüm sonra koskoca bir zindana döner hayatın.Kim demiş kader degişir diye yşadım işte bu BENİM KADERİM.....
(Kısacası ne biliyormusunuz çok sevip çok güvenmeyin bir gün gelir o güvendiginiz dallar çürür bir gün gelir o çok sevdiginiz insan elin olur.Bırakcaksın etrafındaki tüm yapılanlara en güzel cevab sessizliktir.Yreginle başba kalmaktır.İnsanlar nefesi yetinceye kadar degil hevesi bitinceye kadar sever olmuş malesef.
.★ Tanem ★.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat