Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2018, 18:21   #8
Sır
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Gün İçerisinde Ne Kadar Sigara İçiyorsunuz ?

HerakLes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir gece bir palyaço tarafından "kalk lan kalkkk. kıhkıhkıh kallkkkk" deyu sarsılarak uyandırılsam ya da bir gece vakti odama girdiğimde iki kuklanın sabit(tercihen sırıtarak) surat ifadesiyle konuştuğunu görsem ne yapardım bilemiyorum. şu an aklıma gelen; herhalde korkudan kendimi camdan aşağı itip arkasından ben de atlardım, havada yakalayıp döverdim.

bir kukla ve palyaçodan birde sigara paramı hesaplamakdan acaip korkuyorum. ortaya çıkacak rakam hayatımı sonlandırmama neden olabilir.

tamam sakın ol nefes al ve al ver korkma ben meleğim ? senı kurtarmaya geldıgımı dusun ? xcvvcbcnvbnbm hıcbırsey olmaycak sadece rakamı yavaş yavaş yaz ? ellerın tıtredıgı zman tekrardan derın bır nefes al ? korkma sıgara cok zararlı bırsey degıl en azından sana zarar veren ınsanlar kadar degıl bunu cok ıyı bılıyorum cokda emınım ? sıgara kopegın olsun yarasın ? para nekı mezarada goturmıceksın kefen ıcın zaten cok seferber olan ınsanlar oluyor o zamana onuda düşünme ? varmı başka sıkıntı ııymısın sımdı ?

En fazLa "beş" metre kumaş götürebileceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü..
Bu dünya "
üç" günLük dünya , AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe
ELbet "
bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat