Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2018, 14:51   #7
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylaması *

Mara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhabalar değerli kullanıcılarımız,

IF-Kral Çıplak Anketine katılarak seçtiğiniz bir kullanıcımız 1 hafta boyunca adab-ı muaşeret kuralları kapsamında sorularınıza cevap verecektir ve hakkında düşündüklerinizi kendisine iletebileceksiniz.

Anketimiz 21.02.2018 tarihinde kapanacaktır bilginize.

Dördüncü haftamızın önerileri ; @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi beni böyle bir etkinlige dahil ettiğiniz için çok onare oldum çok mersi.Oylamaya dahil olan herkese başarılar diliyorum.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ilk oy benden o zman @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun.. yeni biri şans verelim.taniyalim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi if forumların da çok eski sayılmasam da çok da yeni değilim uzun süredir varım lakin işlerim nedeniyle fazla aktif değildim.Bu nayif düşünceniz beni çok mutlu etti çok mersi hanımefendi.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet