Konu: Tanem
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2018, 15:23   #176
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
El Kadar Tabut Uyan Türkiyem..!!!

Türkiye nerdesiniz? Dünya uyan sana sesleniyorum..!!
Zaman Uyuma zamanı değildir.Kalkın artık bir sirkilin kendinize gelin nerdeyiz,neyiz,napıyoruz sorun ve sorgulayın artık? Ben Öfkemden Yazıyorum çünkü 3 yaşında uğradığı tecavüz yüzünden iç organları parçalanan küçücük vücuduna giren spermler yüzünden iç organları enfeksiyon kapan bir çoçuğun cenazesi kalktı bu ülkeden..
Bu bir çocuk istismarı değildir. Buna istismar diyip yumuşatamazsınız. Bu bir vahşettir. Dün Adana yarın Antalya başka gün İstanbul bugün 3 yaşında yarın kundaktaki bebek dıye bekleyemezsiniz. Ben bekleyemem sende bekleyemezsin kardeşim. Bu vahşeti yapan insan müsvettelerinin cezası ölüm olana kadar sesimizi çıkartmak zorundayız . Bağırmak yetmiyorsa çığlık atmalıyız.
Ben kızımla yada oğlumla sokakta,çarşıda dolaşıcam kardeşim, ben bir düğüne bir organizasyona gittiğimde çocuğumu rahatca uyutabilicem kardeşim, ben yarın kızım / oğlum okula giderken rahatça gönderebilicem kardeşim. Bu insanlık dışı insan ayıpı olan rezalete bir son verilmeli analar,babalar gözleri yaşlı içleri acılı olmamalı,küçük bedenler sapkın kişilerin futursuzca sapkınlıkları sonuçu el kadar tabuta konup toprak olmamalı,haydi türkiye uyan artık,uyanda birlik o dirlik ol..
Korkar olduk insanlıktan korkar olduk gelecekte ki bilinmezlikten kardeşce var olmak var'iken bu bilinmezlik neden..!!!
Haydi kardeşim durma çığlık at. Tüm anne babalara ricamdır lütfen kimse tepkisiz kalmasın. Bugün onlaara yarın size unutmayın böyle insanlar var oldukça mutlaka sıra sizlere de gelecek, tepkisiz kalma..!

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat