Konu: Tanem
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2018, 21:50   #2
Sır
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: El Kadar Tabut Uyan Türkiyem..!!!

ben insanlardan ciddi anlamda nefret eetmeye başladım bu cok zaman önce başladı zaten ılk defa olan seyler degıldı kı haddınden fazla duygusal bır ınsanım raporla kanıtlı olduğu halde ve sırf dun aksam haberlerde bu haberı okuyunca cok kotu olmuştum ? keza sanal ortamda bu platforum dışında dj lık yaptığımız yerler var dj olanlar bılır keza bunu ? sırf bu olayı dj kanalından sınırlenıp olan seyı soyledım dıye ? bır tanesını tepeye koymuşlar sornadan görme olduğu bellı radyo genelınde bu tarz konuşsam amenaa dıcem de dj kanalında ne alaka .. turkıye ayağa kalmış senın klavye ıle fınk attığın yerde ayıptan edepten bahsedıyorsun ? dj lıkden sılıyor benı ? öleyım mı sımdı ? işte 2 yuzlu ınsanlarda kendını bır yerden bır yere vuran ınsanlarda ALLAH sızlerı ıslah etsın ... aklınıza ve fıknıze ordan o gozlerınızı cıakrtıpta kım ne edıyor ne yapıyor dıye ınsanların dıbıne gırecegınıze az kendınız olun .. baba oglu baba kızı degıl kımse burda kımsenın ... kımsenın edebı kımsenın namusu kımsenın yalanı kımsenın gıderı gelenı hakkkında takıbe aldığınız ınsanları bırakın da .. müzakere etmen gereken seyler edın ? sanaldaki seyler onemlımı kımse kımsenın hayatının gıderını gelırını bılmezken ? mıllet neyın derdine dusmus böyle demeden edemiyorum .. gercegın ne yanından baksan görünen El Kadar Tabut Degil işte Giden ...

En fazLa "beş" metre kumaş götürebileceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü..
Bu dünya "
üç" günLük dünya , AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe
ELbet "
bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat