Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Şubat 2018, 18:33   #4
DarkLove
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: C ile yazdigim proxy korumasi (Abs) %99,99 basari orani

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] oncelikle tebrik ederim sizin gibi degerli Coderler oldugu sürece ben sahsen IRCD icin hala daha umutluyum büyük bir emekler sonucu bu projenin hayata gectigini biliyorum sormak istedigim ve herkesin merak ettigi birkac sey olacak size
Degerli Hocam oncelikle bu sistemin /girisac /giriskapat tan farkı ne biliyoruzki komut ile giris acıp kapatılan bir modul var ve bunu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dahada gelistirerek muaf port olayını getirmis ve bircok firma bende dahil su anda bunu kullanıyoruz.Web portlar mesela 2566 olsun diyelim giris kod sisteminde bunu muaf edip Sky-Dancer hocanın portsifresi.c modulunu kurunca web girisi haric o porttan giris olmuyor yine sizin sistemin işlevini goruyor.Ve günümüzde mobil kullanıcılar fazla oldugundan veri bağlantısı kapatıp acma esnasında sürekli ip adresi degisiyor ve /proxy on iken sürekli onaylama yapması gerekiyor gibi duruyor buna bir çözüm üretmekte maalesefki mümkün degil.
Bu proje sanki biraz ona benziyor gibi geldi bana ha giris ac giris kapat ha proxy on proxy off yalnız sizin onaylama sistemi daha şık ve güzel duruyor.
Amacım konuyu baltalamak yada emeginize laf etmek degil ama giris kodla birbirine cok fazla benziyor su anki sisteminiz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet