Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Şubat 2018, 11:59   #4
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

Mara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;
IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur, kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz

Konumuz 28.02.2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;

Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.
Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi Öncelikle böyle bir yarışmaya beni dahil etiginiz için size ve oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.Çok mersi..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

muptelasiyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım,

Ne işle meşgulsünüz , ilgi alanlarınız nelerdir,
Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi Anaokulunda/pedagogluk yapıyorum.
İlgi alanlarım Tekvando /FutboL /Kick boks / Tiyatro /KitapLar ve İRC'dir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

Togepi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar soruları tane tane soralım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımı sıkıştırmayalım lütfen.
Başarılar Tanem hanımcığım.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi soruların tane tane olmasına meal yok istedikleri gibi sorabilirler ben de gerektiği gibi gereken cevapları veririm kendilerine,bu arada size de çok mersi hanımefendi.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet