Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Şubat 2018, 12:25   #6
Togepi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizi tekrardan bilgilendirdiğin için tskedriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu arada bence sen yõnetime dahil olmalısın ďüşüncem bu yõnden yana[COLOR="Silver"]

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

[/COLOR @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım benim sorum şu irc'de helpe olan ilginizin sebebi nedir ?

Siz de gerçekten çok nayifsiniz Esila hanım. Bahsettiğiniz teklif bana gelmiş bulundu daha önce ama ben değerlendirmeye alacağımı söyledim. Malum böyle önemli bir görev için kendimi hazır hissetmem gerek. Çok mersi.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım kabalığımı maruz görün elbette arkadaşlar sizi istedikleri gibi sıkıştırabilirler,bana ne değil mi? Benim size sorum ; dövüş ve savunma sporları ile ilgilendiğinizi okumuştum. Ne derece de ilgileniyosunuz? Bahsettiğiniz dallarda başarılarınız (ya da derece daha doğru bir tabir olacak) var mıdır?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet