Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Şubat 2018, 23:22   #21
esekherif
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Dördüncü Hafta Konuğu * Tanem

Tanem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımefendi Trabzon/Ofluyum lakin biz oflular trabzonu kulanmayız Of Cumhuriyetindenim.Hayatta bakış açım Dinleyen dinlenir,dinleyen dinlenir,dinleyen dinlenir.''Ve bunu saygı,güven,sevgi üçkeni pekiştirir.Benim hayat'a bakışımda. İlk adım da dinleyen dinlenir dedim kısaca açıkayayım onu da ''Dinleyen ruhen dinlenir,dinleyen itikaten dinlenir,dinleyen konuştuğu zaman dinlenir.''
Nayif olan biri savunma sporlarına uzak duracak mantığı bence çok doğru bir yaklaşım değil diye düşünüyorum.Çoçukluktan gelen bir alışkanlık çok kaba bir tabirle jırçın biriyim ve erkek gibi büyüdüm yetiştirildim.Şuan bildiklerim öğrendiklerim savunma sporları adına artı olarak kaldı damarıma basılmadığı süre içerisinde çok sakin ve hanımhanımcık biriyim.İnsanlar değişip dönüşen varlıklardır büyüdükce değişiyoruz.
Şiirlerimim ortaya çıkma sebebi Zamanın da çok büyük bir aşkın kalıntıları diyebiliriz.İzini gecmeyeceği ağır bir vakka tabi duygusalığımlada pekişince ortaya böyle şiirlerim çıktı.

Size de çok mersi hanımefendi..

Dinleyen dinlenir,dinleyen dinlenir,dinleyen dinlenir.İlk adım da dinleyen dinlenir dedim kısaca açıkayayım onu da ''Dinleyen ruhen dinlenir,dinleyen itikaten dinlenir,dinleyen konuştuğu zaman dinlenir.''
Bu sözünüzü kulağıma küpe yapmak istiyorum müsadinizle çok mersi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat