Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2018, 13:04   #5
HerakLes
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Beşinci Hafta Konuğu * HerakLes

Chelt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ediyorum.

-HerakLes kimdir tanımayan ve merak eden üyelerimiz için,
-Ne iş yapar
-aslan sütü içiyormuyuz?

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
- Tebrik ediyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .

.

~ Mucizelere inanır mısın ?
~ Hayatta en nefret ettiğin şey nedir ?
~ Elinde bir imkân olsa; geçmişi değiştirmek mi yoksa geleceği görmek mi isterdin ?

[ Şimdiden teşekkür ederim, sorular için kolay gelsin ]

esekherif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Esaretin bedeli filminde yıllarca hapis yatan sonra tahliye olan kütüphaneciyi bilirsiniz. İntihar etmeden önce otel odasının duvarına ''brooks buradaydı''. Siz yıllar sonra tahliye olsanız ve dışarıdan bakan biri olarak insanları nasıl yorumlardınız. Ve ve İntihar ederken hangi müziğin çalmasını isterdiniz.

HerakLes; alkemene ve zeus'un oğludur değerli @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . şimdi bu yunan mitolojisinde ki bazı y**** tanrıların ve doğa olaylarının alt edilmesinde baya büyük bir rol oynayan adam. insanlığa yardımcı bir adam. iyi adam aslında.

35 yaşına 26 gün kalmış sıradan bir adam. sokakta yürürken gördüğün fakat kafanı çevirip bir daha bakmaya tenezzül etmeyeceğin tarzda basit bi adam. biraz hikayelerim var tek fark o. ne iş yaptığıma gelince memurum. takım elbise-kravat vazgeçilmezim yani. sütün her çeşidini içerim seninle. tarzıyla fark yaratan nadir adamlardansın.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;

benim gibi başına olmadık her türlü iş gelen ve bahtı ters dönmüş bir adam asla inanmaz mucizelere ve bende inanmıyorum.

klasik olsun ; yalan.

her şey böyle güzel. bu kadar fazla düşünmek beyin yakar. en güzeli anı yaşamak.

@eşekherif ;

içinde olmadığım, hikayelerime konu olmamış insanları yorumlamayı pek tercih etmiyorum.

Johnny Cash - hurt

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet