Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mart 2018, 23:53   #15
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kadınlar mı,Keçiler mi,İnatçı ?

Yuser Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] daha cok inatcidir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok dikkkat ettim de bugün hiç şımartılmadığımı farkettim ben ya

Küssem mi ki tirip mi atsam hiihhhh

Ewet felaket derece de inatçıyımdır bildin.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

Yuser Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] daha cok inatcidir

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok dikkkat ettim de bugün hiç şımartılmadığımı farkettim ben ya

Küssem mi ki tirip mi atsam hiihhhh

Ewet felaket derece de inatçıyımdır bildin.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat