Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mart 2018, 12:32   #11
oMeN
✰ ÖzeL..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Yedinci Hafta Konuğu * oMeN

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mrblar tebrikler. Forumda sakin sessiz uyesiniz.etliye sutluye dokunmayan cinsinden.sizi taniyalim bakalim kolay gelsin.

Öncelikle Çok Tşk Ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Güzel ßi Soru,

Aslında ßenim için Forum, Sanal, Real, Ayrımı yoktur Hiçbir zamanda öyle ßişey olmaz. ßurda nasıl isem Realdede Aynıyımdır, Kendime göre ßelli ßir Duruşum Kişiliğim var ve Mümkün olduğuncada Sakin ve Sessiz takılmayı severim, Ha Şu var Devamlı ßöylemiyim hayır. Yerine göre takılmayı severim, Zaten ßeni çok iyi tanıyan arkadaşlar ßilir Şen Şakrakta takılırım Sessiz Sakinde.. Etliye Sütlüye Gelincede, Görevim İcabı Karışabilirim, ama ßi Görevim yoksa ßulaşmam Sadece İzlerim ßeni ilgilendirmez Çünkü,. (Size Karşıda Saygım Sonsuz Çok Mutlu Ettiniz)

Feronia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler kankim
yillardir degismeyen guzel insan...
hayallerin varmi ? Yada ilerde sunu yapmak isterdim dedigin isler

Çok Saolasın tşk Ederim Kadim Dostum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Hayalsiz yaşamak Mümkünmü ßu hayatta, Elbette her insan gibi ßenimde hayallerim var..işten yana ßi sıkıntım yok çok şükür, Herşeyden önce güzel ve hayırlı bir eş ve mutlu ßir Ailem olsun istiyorum artık. Zaman geçiyor çünkü, zira ßekarlık nereye kadar Ayrıca ilerde ßi Çiftliğim olsun istiyorum sakin bi hayat umudum var, ayrıca kafama taktığımı yaparım inş ßunlarda 1 Zaman Sonra olacaktır. (Saygılar)

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet