Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mart 2018, 18:30   #13
oMeN
✰ ÖzeL..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak Yedinci Hafta Konuğu * oMeN

Mara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Merhaba ben de birkaç soru sorayım hem kendi adıma hem üyelerimiz adına;
* @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kimdir? Ne iş yapar?
* Hayatında en değer verdiğin kavram nedir?
* Son zamanlarda aklını pek meşgul eden bir soru var mı?
* Sinirlendiğinde ve kırıldığında nasıl bir tutum sergilersin?
Teşekkürler.

Çok tşk ederim, Çok güzel Sorular sormuşsun Eline Sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

* @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kimdir? Ne iş yapar? - İsmim ßarış, 30 yaşına ayak bastık, İzmirde ikamet ediyorum.Yılın belirli aylarındada İstanbulda oluyorum,. Hazır sen sormuşken oMeN i de ßiraz Açalım Çünkü şahsıma çokça soruluyor..ßen 97 de int ile tanıştım irc e ßaşladığım ilk Sunucu Mynet. Daha Sonrasında Showtvnet, e-kolay, Superonline, vb Sunucularda En üst yönetimlerde ßulundum., Helpteam dan gelmeyim, Kernel32, Nadrosima vb ßenzeri Hocaların Ekibinde ßulundum. İF"e 2006 yılından ßeridir giriyorum Sağolsun Eski ßayan Arkadaşım tavsiye etmişti ara ara, ara versemde Son 3 yıldır Devamlı aktifim..Anlayacağın Çok Arkadaş Eksiltik..

Ne iş yapıyorum, Elektronik üzeri işye/rleri var Çok Şükür geçinip gidiyoruz

* Hayatında en değer verdiğin kavram nedir? Aile, Saygı, dürüstlük, Asla Ama Asla Doğru yoldan Şaşmamak..

* Son zamanlarda aklını pek meşgul eden bir soru var mı? ßazen oluyorda Şuan için yok.

* Sinirlendiğinde ve kırıldığında nasıl bir tutum sergilersin? Genelde Sakin olmaya çalışırım, İçime Atarım pek yansıtmam, Herşey Olacağına varır..

Zeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba

Hayatınızda yol ayrımı oldu mu hiç ? ve yanlış yola girdiginizi düşündünüz mü ? Özeleştiri yapar mısınız ?
Kolay gele...

Öncelikle tşk ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Her insanın 1 veya ßirer yol Ayrımları olmuştur ßu hayatta, ßiçok kez ßende yaşadım. Fazla Detaylara girmeyecem; Mesela yıllar Önce Aşk ile Askerlik Arasında kalmıştım tercihimi Askerlikten yana kullanmak zorunda kalmıştım, Ve Zaman Geçtikçe O Kararım Hayatımdaki iyikilerimden oLdu..

ve yanlış yola girdiginizi düşündünüz mü ? Özeleştiri yapar mısınız ? - Kendini ßilen ßir insan kolay kolay yanlış yola girmez lakin Şöyle ßi durum var, Arkadaş Çevresi çok önemli. iyi Arkadaştan Zarar görmezsin Fakat Kötü Niyetli Arkadaş Çevresi Seni istediği Her yola Sürükleyebilir. Hayat bu tecrübe çok önemli, ßi kaç kez ßizde Çıkmaz sokaklara Girdik girmedik değil Çok şükür Herşey Eskidi Gitti. Düşmez Kalkmaz ßir ALLAH tır..

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet