Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mart 2018, 01:33   #3
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yeni mobil tasarım sayısız özelik.

Artik ücretli sunuyorum gerekce ise şudur ücretsiz dağıtıyoruz bazı arkadaşlar acaba nasıl çalarızın peşinde
baktı çalmıyor gelip acık kaynak istiyor sitesine bakıyorum benim sitemin adini kasmış
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

web aplete bir adet link kösede kimi rahatsiz eder kim görür o linki kimse
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ben yapcagim apleti diğeri alip üzerine yapimci murat yapcak işmi bu

günlerce ugraşalım birisi alip üzerine adını yazsın..

ee piyasada dolu aplet var istesem onları bende çalar düzenler adımı yazarım emege saygi olmak zorunda zor mu bunu yapmak değil tabiki şifreleme metoduda biliniyor zaten çoğu kırıla biliniyor.

tabiki bende bir kac yerden bazi özeliklere bakip onun gibi yapmak istiyorum deniyorumda css vs almaları sorun değil sorun gelip acik kaynak istemeleri yada Jiyan yerine benim adim yazsin

neden Jiyan düzenliyen kismi seni rahatsiz ediyor ki ? sonuçta emek vermişim birak o yazsın.

işmi yani ben şimdi modüleri yapanlarin modulerini alip adımı yazim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet