Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2018, 11:51   #12
ExELaNCE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sunucu Polemiği * 4 - Irc.Samata.ORG (2018)

Öncelikle konunun burada açılmasında emeği geçen IRCForumlari.Net ailesi başta olmak üzere @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Polemik konusu açıldığından bu yana takip ediyorum, atılan postların hepsinin bizim ne kadar güzel bir Aile olduğumuzun kanıtı halinde olması Samata.ORG ailesini ve şahsımı mutlu etmiştir. Öncelikle bu güzel yorumlarınızdan dolayı Samata.ORG Ailesi olarak sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Sunucumuzun açıldığı günden bu yana Emek veren tüm arkadaşlarımız başta olmak üzere, bizlerden emeğini ve hizmetini hiç bir zaman eksik etmeyen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime de ayrıca teşekkür ediyorum. IRCD sunucularının bitmeye yaklaştığı bir dönemde bu kadar kaliteli hizmeti ve kolaylıkları sayesinde tekrar canlandırmak adına vermiş olduğu hizmetler ve yeniliklerinden dolayı Samata.ORG ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet