Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2018, 16:56   #11
Damla
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İnciForum.Com | Kalbinizdeki İncilerin Klavyenize Döküldüğü Yer

Öncelikle, forum siteniz hayırlı olsun.
Lakin, misafir olarak hassas bir insanın bize mail atması ile maalesef yaptığınız bir yanlışa tanık oldum, bunu buradan paylaşmak istedim.
Çünkü; alınan grafikler benim forumuma ait ve grafiklerin üstün de sitemin adını bile silmeyi unuttuğunuz için belli oluyor.

Bize iletişimden gelen mail;

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Sitenize bakarak, söylenen olayı doğruladığım da ise;

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Forumunuz.com 3 senedir açık ve ben, kimsenin emeğine göz dikmeden, kimseden çalmadan kendi halimiz de takılacağımız bir forumum olsun istedim.
Çok şükür, bunu da başardığıma inanıyorum.
(Bugüne kadar Forumunuz.com böyle işler de her zaman smileyleri, sembolleri, grafikleri çalınan forum olmuştur.)
Eğer ben kimseye yapmıyorsam, bana da kimse yapmamalı öyle değil mi.?
Herkes ektiğini biçer.
Aslın da bunu buraya yazmak adetim değildir, insanlar ile tartışmayı sevmem ama, hakkımı da yedirmem.
Ayrıca, sadece benim forumum dan grafikleri almakla kalmamışsınız, arka plan manzara resmini de forumtutkusun dan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'nin, forumundan almışsınız.
Bu şekilde forum olmaz.

Başarılar diliyorum lakin, oradan - buradan alarak, pek itibarlı olabileceğinizi sanmıyorum.
Gelip rica etseniz, elimizden geleni yapardık zaten.
Her neyse, keyifli forumlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet