Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Nisan 2018, 13:08   #1
Victoria
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Hayatını *** Etme

Bir şey soracağım ya: Biri kişisel gelişim dediği anda senin de tüylerin ürpermiyor mu? “Sen aslansın, sen kralsın, yaparsın! Yürü goççum benim kim tutar seni!” Gazı belki 19. Yüzyılda işe yarıyor olabilirdi. İçinde bulunduğumuz yüzyılda hiç işe yaramayacağını garanti edebilirim. Hayatını *** Etme kitabı, bir yaşam koçu olarak hayatını sürdüren ve yüzlerce hastasını hayata döndüren Gary John Bishop tarafından kaleme alınmış hakiki bir Bestseller. İlk iki sayfasını okur okumaz, bu kitabın diğer kişisel gelişim zırvalarından biri olmadığını anlamıştım. Kitabı tamamen okuyup bitirdiğimdeyse Hayatını *** Etme’yi kütüphanemin en güzel yerine sıkıştırıp, Gary’nin bana öğrettiklerini aklımın bir köşesine kazıdım.Hayatını *** Etme’de Gary John Bishop ila 188 sayfa boyunca sürüp giden bir laklağın içine dalıyoruz. Harbiden sohbet ediyoruz çünkü ben çoğu yerde bir kitap okuduğumu unuttum. Bu frekansı her yazar yakalayamaz, her okur da tutturamaz. Gary ile muhabbetin dibine vurmayı başardığımız için gerçekten mutluyum. Gary, hayatımızda ***a sarmış olan tüm yanlışları düzeltmek için hangi kapılardan geçmemiz gerektiğini öğretiyor. Ama asıl mevzu bunu yapış şeklinde.

Gaz vermiyor, tavsiye vermiyor, öneride bulunmuyor. Size açık olan kapıları gösterip hangi kapıdan geçtiğinizde neler olacağını, nasıl kapıyı seçimi yapacağınızı, hatta neden bir kapı seçip seçmemeniz gerektiğini bile anlatıyor!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet