Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2018, 17:36   #3
RomantiC
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: DuyguSohbet.ORG Reklam Kokan Hareketler

HoNDa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
hocam boşa buraya koymayın sorduğunuzda kendileri yapmıyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
) kaç kişiyi yakaladım ip adresleri aynı ama adam ben yapmadım diyor burada sunucu açanların %80 i reklamcı Gizemlisohbeti sattı adam yine reklamdan geri kalmadı
bana da zline atmıştı alışmak lazım
sunucu açan herkes soluğu benim orada alıyor örnek aldığım duyumlarda var reklam yapacaksanız gidin şu sitede yapın die diyecek çok söz var çoğunun sunucusuna bile artık gidip uyarma gereği duymuyorum insanın kişiliğinde olacak. TRSOHBET te görev aldığım dönemde örnek vermek gerekirse ayrıldığımda 1 user çekmemiş kişi olarak kendi emeklerimle geldiğim bu konumda millete önerim şudur ailesini seven reklam yapmasın, birinin evine girip hırsızlık yapmışsın ha gidip emeğini çalmışsın aynıdır. emek verip uğraşsınlar gelirler bir yere

Haklısın Kardeşim. ßenim anLamadığım Şey Şu, ßöyle Sunuculara Gelip, ßayan Arkadaşların Özellerine Site iSmi Atarak mı Büyüyecek ßu Adamların Siteleri. Taşıma SuyLa Değirmen Dönermi.. ßu inSanlara ßunu Düşünemeyecek Zeka Yoksa Eğer, Ne Diye Sunucu Açıyorlar Anlamıyorum ki Arkadaş
Harbiden Şaka Gibi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet