Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Haziran 2018, 21:25   #3
Kalemzede
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: NBA 2017-2018 Finali'nde Golden, Cleveland'ı İnsanüstü LeBron James'e Rağmen Mağlup Etti: 1-0!

Bana göre NBA'de 2017-2018 Finalleri'nde Cleveland Cavaliers LeBron James gibi bir Oyuncusu olsa da Şampiyon olamaz çünkü Cleveland Cavaliers Şampiyon olduğunda Oyun Kurucuları Kyrie Irving gibi Oyuncuları (Bana göre Amerikan Basketbol Ligi'nin En İyi Oyun Kurucusu) vardı doğal olarak LeBron James'ten hem Sayı hem Ribaund hem de Asistleri alabiliyordu Kyrie Irving şuanda Kyri Irving'in yerine Los Angeles'ta Di'Angelo Russell, Brandon Ingram, Julius Randle ve Larry Nance Jr. gibi Çaylaklara Oyun Kuruculuk yapan Jordan Clarkson var. Bir de Cleveland Cavaliers'ta hiçbir zaman 1'in Oyun Kurucu Kyrie Irving'in ardından 2 ve 3 için de iyi Oyuncu alamadılar Kyle Korver (İstisna olabilir) ve JR Smith gibi Oyuncular 'Günlük' Oyunculardır iyilerse iyilerdir, kötülerse kötülerdir ki Golden State Warriors'a karşı JR Smith gibi Cleveland Cavaliers ile Şampiyon olmuş Oyuncunun Maçı vermesi de JR Smith'in aslında Cleveland Cavaliers'ın Oyuncusu olmadığını açık şekilde ortaya çıkartıyor, JR Smith gibi Cleveland Cavaliers'ın Oyuncusu olmayan Oyunculardan birinin de George Hill olduğunu açık şekilde ifade etmek isterim, Oyun Kurucusun Oyunda ne Sayın ne Asistin ne de Ribaundun hiçbir şeyin yokken Cleveland Cavaliers'ın 2. veyahut 3. Oyuncular olmadan LeBron James ile Golden State Warriors'a karşı nasıl Şampiyon olacak ki? Finalde, Golden State Warriors'a karşı Koç Brad Stevens'lı Boston Celtics olmalıydı çünkü Boston Celtics hem Normal Sezonda hem de Play-Offlarda Kyrie Irving gibi Oyun Kurucuları ve Gordon Hayward gibi Forvetleri olmadan da Terry Rozier, Marcus Smart, Jayson Tatum, Jaylon Brown ve Al Horford'la iyiydi Kyrie Irving vs. olsaydı Cleveland Cavaliers'a Maç vermeden Final yapabilirlerdi.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

English Preparatory Department
School of Foreign Languages
Assistant English Teacher
Ankara Baskent University
2017-18

“Benim, senden öncem ve senden sonram yok, yalnızca sen varsın...”
C.A - 31.12.2010 - ∞

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters
Ankara Bilkent University
2010-15

IRCForumlari.NET Reklamlar