Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Haziran 2018, 11:03   #2
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Çocuk'luğunuzda Bayram Nasıl Geçerdi ?

Sitemizde birçok çocuk grubu vardı hepimiz aynı okuldaydık ama birbirimizden düşman diye bahsederdik. Bu arada düşman gruplarda da erkek fazla kız az. Bizim grupta da kız fazla erkek az. Anladınız siz. Haliyle bir yere kadar düşmanlar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hepimiz birine aşığız, paylaşımı adaletli yaptık, sosyalist aşk anlayışı... Neyse yine bir bayram sitede şeker toplamaya çıkmışız. Sıra düşman sokağına geldi, normalde girmeyiz sokaklarına girersek de laf atmaya. Ben grubun en büyüğüm tabii sözümü dinliyorlar. "Amaan nolcak" dedim, girdik sokağa. Kapılarını çaldık, yalan yok sorunsuz bayramlaştık birkaç düşmanla. En son sokağa geldik, Hakanların sokak oranın adı. Açtı kapıyı meymenetsiz, normalde şeker tutarlar ya hani koca kaselerde falan bu gitti içeri, geldi sonra elinde bir (1) tane şeker... Biz 5 kişiyiz. Paylaşırsınız dedi. O günden sonra anladım ki düşman düşmandır, bayramlar sarma yemek içindir barışmak için değil.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İşin şakası tabii barışmak önemli, bir günde nasıl aşk ilanı ettiğini anlatırım. Güzel günlerdi ya, biz bile artık "eski bayramlar" diyorsak vay halimize. Eskiden birlikte olmak için bayramı beklerdik şimdi birbirimizden kaçmak için.
Yaa bir de bize bahçesinden sürekli meyve veren bir amca vardı. "Meyveci amca" derdik. Bize 5 lira vermişti, şeker toplamaya çıkıp aldığımız ilk paraydı. Sonra işi büyüttük tabii o ayrı. O 5 lirayla hepimize dondurma alabiliyorduk o zaman. Ne güzeldi bee. Verdiği meyveleri de vazen bakkala okutup meybuz alırdık shsfagd. Küçüklükten ticarete yatkınlık.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet