Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Haziran 2018, 23:27   #13
Owner
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: BILGILENDIRME: R10.Net Üyelik Alımı Davetiyesiz Olarak Kısa Süreli Aktif!

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beni burda salça olduğun insanlarla karıştırma kendi işinle ilgilen senin suçun yok klavye ayırt etmiyor çoluk çocuğa da cümle kurdurtturabiliyor. Realde becerip iki cümle kuramayanlar realde egosunu tatmin edemeyenler burda aslan kesiliyor . Hala daha diyorum senle kişisel sorunum yok muhabbetimde yok forumdan gözlemliyorum her konuya bilip bilmeden müdail oluyor ve insanları karalıyorsun kusur arıyorsun.Kendini bir sorgula kaç kez banlanmışsın neden daha sonra insanlara cümle kur . Senin gibi yanar döner çok şahış gördüm burda şuan yoklar ben o zamanda yazıyordum şuanda yazıyorum ben ozamanda vardım şimdide varım sen burda gelip geçicisin . Güzel anılman dileğiyle kendine çeki düzen ver azcık mütevazi ol burda nice webmasterler tanıyorum sen bildiklerinin ondabirini bilmiyorsun ama hiçbirşeye müdale etmiyor yardımcı olup cıkıyor adamlar . Sende o şekilde takılırsan ne uzaklaştırılırsın nede farklı anılırsın benden sana abi tavsiyesi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet