Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2018, 22:01   #3
CtrL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ircdforumlari uyesi 3 kişiye ücretsiz site ve sunucu

wzion Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Forum üyelerinden isteyen 3 kişiye , wordpress web hosting ve irc sunucusunu hostingi ile hiçbir kar amacı gütmeden ücretsiz veriyorum. Herhangi bir reklam amacı yoktur, zaten sağladığım hosting ticari değil, özel hostingimin paylaşımıdır. Bir domaininiz olması gerekli ve yeterlidir.

Proje ve amacınız ile ilgili kısa bir bilgi yazısı, email adresiniz, adınız soyadınız ile wzion.com iletişim formundan ulaşırsanız, en kısa sürede ihtiyacınıza cevap veririm. not : eger ücretli bir domain sağlayamıyorsanız, .ga , tk uzantısı gibi ücretsiz domainleri freenom.com adresinden temin edebilirsiniz.

Toprak Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Talep 3 kişiyi geçerse geri kalanlara da ben web hosting sponsor olabilirim

• 10 GB Disk Alanı
  • 50 GB Trafik
  • Limitsiz Alt Özellikler

Talep olmaksızın, karşılıksız olarak böyle iyi bir düşünceyle hareket ettiğiniz için tüm forum adına teşekkür niyetiyle Ayın Bay üyesi ve Bayan Üyesi ranklarından farklı olarak, oylamayla değil; yönetim tarafından verilebilen 1 aylık ''Ayın Üyesi'' ranklarınızı tanımladım.. Yapılan şey ne olursa olsun karşılıksız ve temiz düşünceyle yapıldığı için teşekkürler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet