Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2018, 01:31   #3
Kalemzede
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forumzede.Com - Özgün, Güncel ve Tarafsız İçerikler!

Merhaba. Nasılsın? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; Murat. Ben, IRCForumları Yönetimi'nde de Admin olduğunda Süper Moderatör olarak Yönetimi'nde Moderasyonlar yapmıştım. IRCForumları'nda iyi bir Admin olduğun gibi Forumun olan Forumzede'de de iyi bir Admin olacağını açık şekilde ifade etmek isterim. Bugün, Forumzede'ye Üye olmasam da Anonim olarak bir göz atma fırsatım oldu özellikle de Kategorileri doğru şekilde oluşturduğun için de tebrik ediyorum. Forumda; Felsefe Kulübü dediğimiz Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe ve Mantık'tan oluşan Bölümde ise Filozoflar Alt Başlığı yerine Felsefe Kulübü'ne Felsefe Alt Başlığı yapmanızı öneririm çünkü Felsefe hem Filozofları içerisine alır hem de Mitolojiyi içerisine almaktadır. Ben de Forumunuza müsait olursam eğer Üyelik alabilir; hem Konularım hem de Mesajlarım ile Aktif olabilirim. Bana hem Forumda hem de mIRC'te iyi bir şekilde Öğretmenlik yapan Sevgili Meslektaşımız @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; Hocamızı da teşekkür etmek istiyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

English Preparatory Department
School of Foreign Languages
Assistant English Teacher
Ankara Baskent University
2017-18

“Benim, senden öncem ve senden sonram yok, yalnızca sen varsın...”
C.A - 31.12.2010 - ∞

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters
Ankara Bilkent University
2010-15

IRCForumlari.NET Reklamlar