Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2018, 16:15   #1
Sanem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Engelli kıza tecavüz etti! Görüntüleri kameraya yakalandı...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'de iddiaya göre 43 yaşındaki bir adam tanıştığı 19 yaşındaki yüzde 50 engelli bir kızı kandırarak tecavüz etti. Kesinleşmiş hapis cezası da bulunan şüpheli şahıs Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin çalışmasıyla yakalandı. Şahsın genç kızı metrobüse götürdüğü anlar ise kameralara yansıdı.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda iddiaya göre, 43 yaşındaki N.S. isimli şüpheli erkek şahıs 19 yaşındaki yüzde 50 engelli kızla [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'de tanıştı. Bir çocuğu bulunduğu da öğrenilen N.S. iddiaya göre burada kızı kandırarak tecavüz ettikten sonra metrobüse bindiği kızla birlikte [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'nde bir adrese geçti. Bir süre geçtikten sonra N.S. iddiaya göre engelli kızı metrobüse bindirip tekrar Bahçelievler'deki evine gönderdi. Aradan bir süre geçtikten sonra N.S. kıza yardım etmek isteğini söyleyerek cep telefonu numarasını aldığı annesine telefonla mesaj attı. Mesajla rahatsız ettiği engelli kızın annesine "Siz beni tanımazsınız ama ben sizi tanıyorum" diyerek mesaj atan N.S. kadının durumunu eşine bildirmesiyle ve kadının eşinin kendisine kızmasıyla telefonla tacizlerini durdurdu.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

alıntı

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat