Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2018, 18:49   #7
Deep
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forumzede.Com - Özgün, Güncel ve Tarafsız İçerikler!

BeyazMeLek Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
HayırLı oLsun. BaşarıLar

teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kalemzede Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba. Nasılsın? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; Murat. Ben, IRCForumları Yönetimi'nde de Admin olduğunda Süper Moderatör olarak Yönetimi'nde Moderasyonlar yapmıştım. IRCForumları'nda iyi bir Admin olduğun gibi Forumun olan Forumzede'de de iyi bir Admin olacağını açık şekilde ifade etmek isterim. Bugün, Forumzede'ye Üye olmasam da Anonim olarak bir göz atma fırsatım oldu özellikle de Kategorileri doğru şekilde oluşturduğun için de tebrik ediyorum. Forumda; Felsefe Kulübü dediğimiz Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe ve Mantık'tan oluşan Bölümde ise Filozoflar Alt Başlığı yerine Felsefe Kulübü'ne Felsefe Alt Başlığı yapmanızı öneririm çünkü Felsefe hem Filozofları içerisine alır hem de Mitolojiyi içerisine almaktadır. Ben de Forumunuza müsait olursam eğer Üyelik alabilir; hem Konularım hem de Mesajlarım ile Aktif olabilirim. Bana hem Forumda hem de mIRC'te iyi bir şekilde Öğretmenlik yapan Sevgili Meslektaşımız @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; Hocamızı da teşekkür etmek istiyorum.

düşüncen için teşekkür ederim kardeşim. çok öyle forum sahibi tarzı bir duruş sergilemek düşüncesinde değilim. emek verecek veyahut vakit geçirecek olan kişiler bazlı bir duruş sergileme düşüncesindeyim. herkesin özgür olarak hareket edeceği, saçma sapan kısıtlar olmayan, saygı, sevgi ve kurallar dahilinde bir işleyiş içerisinde olacağız. iştirakinden ayrıca şeref duyarım kardeşim, düşüncen yeter.
Ashriel Nickli Üyeden Alıntı
Hayirli olsun madem.

teşekkür ederim canım.
Bahtiyar Nickli Üyeden Alıntı
Öncelikle hayırlı olsun. İlerde çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm bir forum. Eskisi gibi devam ediyor olsaydım kesinlikle ayrılmazdım bu forum dan(teknik açıdan tabi, yoksa online olduğum sürelerde giriş yapacağım). Ama ben jübilemi yapalı çok oldu aslında. Artık sadece gezginim forumlar da.

Murat sen ve ekibine başarılar dilerim dostum. Kuşku yok, iyi yerlerde göreceğiz sizi Inşallah. Pek uzak kalsam da takip listemdesiniz.(:

canımsın kardeşim biliyorsun, her daim yerin ne olursa olsun hazır. ben nerede olursam olayım.
Melodram Nickli Üyeden Alıntı
Umarım bu sefer başladığı gibi devam eder, keyifli vakit geçirilecek bir ortam olur. Başarılar ve kolay gelsin herkese.

teşekkür ederim canım, vazgeçmek ya da kendi başına bırakmak gibi bir düşüncem yok artık. dostlarımıza kapımız açık, gelmeyen vesaire olur, olacak diye de bir küskünlüğüm de asla olmayacak. kafamız rahat olsun yeter.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet