Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Temmuz 2018, 16:24   #1
Blackwolf
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Zurna.NET -Help Departmanı Kadro ve işleyişi.

Merhaba saygıdeğer IRCForumlari.NET kullanıcıları;

Help polemiği konusu olan Zurna.Net sohbet sunucusu Help departmanını kısa ve öz tanıyalım.

IRC Network

• irc.zurna.net 6667 or 7000

IRCd/Svs Destek Odası

• #Help

Departman'ın Barındırdığı Birimler

• #mIRCHelp

Departman Yönetim Kadrosu

Zurna.NET #Help Founderi (Help Koordinatör)

Blackwolf - NetworkAdministrator

HelpAdmin
cannibal - ServicesAdministrator

Help Manager (Genel Koordinatör)
W , Daemon

Help Master (Birimler Sorumlusu)
Xinsert , Redworm

Help Sop (Birimler Yöneticileri)

eTheRciTy, Discorium, Staff , Azap , mavigozlu

Helper (Helper's Üyeleri)

Micro, toLqa, background, L_, Defneeee, KuL_KediSi, EstergoN, RayDonovaN, Credo, meChuL, iceLady, KapRis, ZeuS, PiSKeDi, Karahan

Departman İşleyişi

Help Founder
Blackwolf

Departmanlar Genel Sorumlusu
W

AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Sorumlusu
Discorium

Egitim Genel Sorumlusu

Redworm

Help Sınav Genel Sorumlusu
Xinsert

mIRCHelp Kanal Sorumlusu
Daemon

#Help: IRC/daemon (/helpop ?, /version) ve (/helpserv help) hakkinda destek verilmektedir.
#Helpers: Helperlerin kendi içinde konuşabildiği, soru/cevap yapılan ve bireysel gelişime katkıda bulunmak amaçlı görüşmelerin yapıldığı bölümdür.
#Sınav: Helper/Help Adayı olmak isteyen kullanıcıların sınavlarının yapıldığı ve sınav sonrasında kanallara alınıp, alınmayacağını belirleyen bölümdür.
#Ciodesk: Stajer Helperların, eğitmen arkadaşların gözetiminde konu işlediği ve soru/cevap yaptığı bölümdür.
#HelpEgitim: Zurna.net ve barındırdığı tüm IRC tabanlı sunuculara bağlantı sağlayan kullanıcıların girip IRC/d hakkında Soru/cevap yapabilme imkânı sağlayan kanaldır.
#HelpSOP: Help Departmanında HelpSoperatör kullanıcıların barındığı iletişim kanalıdır.
#HelpMaster: Zurna.NET Help üst kurulunun görüşme ve karar vermelerini sağlayan kanaldır.
#mIRCHelp: Client tabanlı komut ve kodlama hakkında yardım almak isteyen kullanıcıların soru/cevap ve eğitim aldıkları kanaldır.

Önemli Not: Sunucu hakkındaki görüş ve önerilerinizi bu başlık altından seviye sınırları içerisinde dile getirebilirsiniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet