Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Temmuz 2018, 04:34   #4
Domain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 19. Hafta Konuğu * Domain

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zurnanet. Cok guzél arkadasliklarim oldu hala gorustugum 3 4 arkadasim var tabi bagimi kopartmadim hic ozledigim insanlarda var gorusemedigim ulasamadigim. Artik hayat bir gun den geliriz bir yerde.

Hayata karsi kati kurallarim herkesten cok vardir belki. Reel hayatta prensiplerime gercekten bagliyimdir. Belli bir cizginin disina cikmam ve kendimden kurallarimdan asla taviz vermem.. En basiti yaptigim is ile ilgili ornek veriyim kim olursa olsun isime karisilmasindan hoslanmam. Insanlarla kolay tanisirim ama asla kolay dost olmam. Parfum konusunda bile boyleyimdir hic degistirmem. Yillardir aynidir. Bunlar baslica saysam cok uzun olur.

Gormeden olmek istemedigim yer maldivler )

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , Aslen Rize'liyim Kocaeli'nde yasiyorum. 29 yasindayim. Uluslar arasi bir otomotiv fabrikasinda CNC programciligi yapiyorum. Karadenizli olmanin verdigi genlerden olsa gerek ki normal bir insana gore fazla sinirliyim. Ama onun yaninda da bir okadar merhametliyimdir. Bunu nasil basariyorum bende bilmiyorum desem yeridir. Gezmeyi severim gerek is seyehati gerek kendi basima gezdigim yerler yeni kulturlerle tanismak hayat felsefesi gibi benim icin.

Unutamazsin dedigin kelimenin icinde ki harfleri bile unutuyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet