Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Temmuz 2018, 23:00   #23
ExELaNCE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Samata.Org Sunucu Sahibi Röportaj: £x£LaNC£

Sanem Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Guzel soylesi olmus @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cigim ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeginize saglik keyif alarak okudum ve bende bir kac kez girdim gercekten cok ilgilendiler samimi bir ortam basarilariniz daim olsun.

Her zaman bekleriz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] akılda kalıcı güzel dostluklara, hoş sohbetlere ve seviyeli bir ortama imza atabildiysek ne mutlu bizlere.

Shadow08 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ExELaNCE yani emre kişiligi insanlıgı ile bence sunucu sahipleri icerisinde iyi bir kardesimizdir.Geveze.net daha çömez zamanlarımda sayibi rahmetli ufuk dostumun sunucusunda webmaster sorumlusu idi bende altında cırak asistan gibiydim
. Başarılıralı dilerim emre kardesim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] her zaman öğrenmek isteyen bir şekilde öğrenir. O zamanlar öğrenmek istemişsin bizde elimizden geldiğince, bildiğimiz kadarı ile anlatmaya çalıştık. Güzel günlerdi o zamanlar.

AspendiX Nickli Üyeden Alıntı
Exalence ( Emre ) Kardeşimi Yıllardır Çok iyi Tanımaktayim. Kendisi Bu Yolda Emin Adımlarla İlerlemekte. Güzel Söyleşi OLmuş Emegi Gecenlere tsk ler

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eyw ramazanım. inşaALLAH hepimiz emin adımlarla güzel yerlere geliriz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet