Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ağustos 2018, 10:05   #23
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iPhone'a Boykot Çağrısı

Seyra Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Öncelikle hitap Ettğiniz kişi Türkiye'nin Başkanı arkadaşın gibi hitap edemezsin.

Ben de ios kullanıcısıyım.Bundan sonrası için önceliğim ios olmaz. Vatan Herşeydir.

Belki küçük bir adım ama en azından safımız Belli olur.

şuan bu mesajı yazdığın bilgisayarın donanımlarının neredeyse tamamı amerika menşeili ürünlerden oluşuyor, şuan kullandığın internet yani internet servis sağlayıcılarının veri merkezlerinde kullanılan cihazların hepsi amerikan menşeili, kullandığın windows işletim sistemi amerikan ürünü. yani vatana hayırlı bir iş yapmak istiyorsan o halde küçük adımı oradan at ve o bilgisayarını ve internetini kapat ve bir daha kullanma biz de bu saçma konuşmalarını görmek zorunda kalmayalım. hem kendini, hem bizi sevindir lütfen. vatan her şey de, o vatanı yöneten siyasilerin ceplerine bak bir bakalım hangi telefonlarla dolu. masalarına bir bak bakalım hangi bilgisayarlarla dolu.

zeka yerine duygu ile hareket eden, ortadoğululaşmış ve araplaşmış bir milletin iki gün sonra unutacağı yeni masturbasyon malzemesinden başka bir şey değil sizin için apple boykotu. Bir milleti kötülerken bile o milletin malını kullanacak kadar aciz durumda olduğumuzun farkında olamıyorsunuz çünkü beyin loblarınız buharlaşmış.

İncirlik üssü amerikalılara kapatıldığında,
atatürk orman çiftliği arazisindeki abd elçilik inşaatı durdurulduğunda,
amerikanın askeri şubeleri türkiyeden atıldığında,
amerikanın f-16 uçaklarının kontağı kapatılıp, anahtarını denize atıldığında söz veriyorum ben de sizi destekleyeceğim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet