Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Eylül 2018, 15:44   #10
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ocean "i Nasil Bilirsiniz ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Tengricileri de es geçmeyelim lütfen, bir de ağzını kırmızı peçe ile kapatan heykır kardeşlerimiz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi, bizim amortisman süremiz doldu :/

Zeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]...
O benim icin her zaman "evimizin yaramaz cocugu" gibi. Kizmak istesen kizamiyorsun, sevilesi insan. Ha ayrica beyin loblarini sigortalatmali.

hanımefendi kendimi size misafirliğe gelen ailenin yaramaz bir çocuğu gibi hissettim. yani bana kızamıyorsunuz ama sevemiyorsunuz da. bir çukulatanızı alırım ama. belki de benim gibi çocukluğunda hiç şımaramayan ve yaramazlık yapamayanların sonradan ağzına vurduğu bir eylem de olabilir. Bir ara burjuva beyinlerimizle, beyin fırtınası yapalım. Sizinkine de bir kasko yakışır.

Chelt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yardımsever. İyiliğini asla unutamam. Severim kendisini

beyefendi, alien hand syndrome yani yabancı el sendromunu biliyor musunuz siz ? beyinde görülen ve iki ayrı kişilik olarak ele alınan iki lobun diğerine baskın çıkmaya çalışmasına sebep olan bir hastalık. demem o ki, sol elin yaptığı iyiliği sağ elin duymasın değil, hiç bilmesin.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet