Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Eylül 2018, 21:24   #5
pRoDiGy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRC & WEB Hakkında Güncel miyiz?

çok iyi hatırlıyorum; Nokia Ceo'su ağlayarak teknolojinin gerisinde kaldıklarını beyan etmişti ki piyasanın tek lideri iken, teknolojide ki değişimi fark edemeyen at gözlüklerini bi türlü çıkarmayan "bizi kimse yıkamaz" anlayışın da olduğumuz için yenildik. sözleri daha dün gibi aklımda..

bu alem de tutunmak istiyorsan "1. web sitenin kolay ve anlaşılır bir şekilde olması, güncel olması ve sürekli arama motorlarının yapılmasını istediklerini gözden geçirmek (sürekli google'nin isteği bitmiyor) , 2. Seo, 3. uzman kadro ile yılmadan sıkılmadan güncel sosyal medyalarda hesap açıp kendi web sitelerinin özenle tanıtımını yapmak ve üye çekmek (oyun tanıtım veya yemek ile alakalı uğraş veren kullanıcıların takip sayısı fazla mesela v.b.)

Mirc scriptler öldü at çöpe, ve istatistik yüzdeleri;

81 milyon nüfusa sahip ülkemizde;

Nüfusun %67’sini oluşturan 54.3 milyon internet kullanıcısı
Nüfusun %51’ini oluşturan 51 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı
Nüfusun %54’ünü oluşturan 44 milyon aktif mobil sosyal medya kullanıcısı var.

44 milyon mobil kullanıcısının 500 binini çeksen sunucu na yeter
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bunun için ne yapmak lazım; web sitesine ilgi gösterip değişik makalelerle illa sohbet chat chüt mhüt yazmana gerek yok; piyasada çok okunan konuları makaleye yazman yeter, insanlar artık ilgi çekici yazıları merak ediyor, ben bir web sitesinde makalemde mahallemde ki bir teyzemin başından geçen konuyu 3 bölümlük yazımla okuyucularla buluşturdum; ilk bölüm 6 bin kez okundu; 2. bölüm 19 bin kişi tarafından okunmuşken; 3. bölüm 174 bin okuma aldı. ve dahasında çok pişman oldum devam etmediğim için sonra bir hayvanın başından geçen konuyu makeleye döktüm ama ilk yazdığım makalenin okuyucu sayısı yanından bile geçmedi. o yüzden temkinli ve konuya hakim olmakta çok büyük kullanıcı kazancı sağlar. web site sade ve anlaşılır olması çok önemli, günümüz teknolojiyi ve bir çok güncel konuları takip eden kullanıcıların geri dönüş almamaları kaçınılmaz. Bu konuda ki en büyük etken şüphesiz Emek, çaba ve konuya hakim olma güdülerini yitirilmediği sürece zafer kaçınılmaz. saygılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet