Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Eylül 2018, 23:55   #45
ZaLim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Zurna.Net Yenilendi ve Geri Döndü

DarkLove Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
tebrik eder basarılarınızın devamını dilerim sanal hayatını sonlandırmıs birisi olaak tarafsız bir yorum yapmak istiyorum.Büyük sohbet sunucuları birkac kişinin tek elinde olark gorunuyor gunumuzde yani bu ne demek oluyor alternatif kalmıyor kullanıcıya ve gelisme bekleniyor hala daha.Bence mobil giris büyük bir bulustu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buralardaysa bilir bu benim 2008 de en büyük hayalimdi buda gerceklesti.simdi neden görüntü açılabilen mircler yada mobil uygulamalar yok?Şu iki cevap gelir aklıma herkes gibi IRCd alemine gönül vermis kisiler artık bir sekilde küstürülüyor yada IRCd biseyler yapılmaya calısılsada bitmeye ve yerinde saymaya mahkum.Keyifli forumlar dilerim yenilik oyle olmaz sayın konu sahibi Zurna.Net gibi büyük ve köklü sunuculardan daha büyük yenilikler beklemekteyiz.

Sana Katılıyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Google'de ilk sıralara gelmek için harcanan parayı sağlam bir mobil uygulama ve reklamına harcarsanız daha fazla şey elde ederseniz. Sahiden soruyorum hani Google size itibar verdi ve sizi ilk sayfaya yerleştirdi. Bunun size ne gibi avantajı var.
Bugün google'de ki arama kayıtlarına bakıyorum ''sohbet'' kelimesi tek başına ilk 25'te bile yok yani. Kendi adınıza çok büyük iş başarmışsınız. Sizi tebrik ediyorum ama dediğim gibi benim bakış açıma göre bu bir başarı değildir.
O yüzden size bolca başarılar dilerim Google'den itibarlı Zurna.NET

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

вüℓвüℓℓεя çσк үαη∂ı, güℓℓεя∂ε үαηsıη...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat