Konu: Azap
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2018, 01:46   #1
acemicoder
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Azap

İsim: Azap (oğuz)
Soyisim: -
Önceden bulunduğu Help Departmanları: selcuk.edu.tr - soyle.net - geveze.org - sohbetdesin.com ve birçok irili ufaklı sunucu
Departman vasıfları: helper / helpsop / eğitmen / helpmaster / helpmanger / help founder
Şu anda aktif olduğu Help Departmanı(varsa): zurna.net
Aktif olduğu departmandaki vasfı: HelpMaster

Help departmanları hakkındaki düşünceleri: Bir çok sunucuda birçok görevde hizmet ettiğim departmanlar benim için sadece yardım vermek değil onun çok daha ötesinde sevgi saygının olduğu ortamlardır. Herzaman dik başlı ve sorgulayan bir helper oldum çoğu zaman bu bana kaybettirse de. Bir çoğunuzun beni tanımadığını düşünüyorum bunun sebepleri bir çoğunuzun yaşadığı iş, özel sebepler ve bu dik başlılık yüzünden bazı departmanlarda devam edememek. belki hiç bir zaman help dünyasında isim yapmıs kişilerle aynı ortamda çalışma fırsatım olmadı yada onlardan eğitim alma sansım. Öğrendiğim şeylerin bir çoğunu kendi çabalarımla araştırarak öğrendim. Lakin üzerimde illaki emeği olan çok değerli insanlar vardır. Nicklerini isimlerini saymakla bitiremem belki onlara da verdikleri emekler için teşekkür ediyorum.benim için çok değerli insanlarla belki adı hiç duyulmamış yerlerde kader ortaklığı yaptık. Amacımız sadece helper olmanın bize verdiği sorumluluğu yerine getirmekti. genellikle departman sorumluları ile kavga dövüş etsekte amacımız aslında help dünyasının kendini geliştirmesi eski basma kalıp uygulamar yerine kendini herzaman yenileyen bir help departmanı oluşturmak istememizden di. bu yazı aracılığı ile bilmeden kalbini kırdığım insanlar varsa hepsinden özür diliyorum ve haklarını helal etmelerini istiyorum.

Help dünyasının herzaman herzaman gelişmesi ve ilerlemesi için bu yola baş koyanların durmadan çalışması ve asla herşeyi biliyorum dememesi gerektiğini düşünüyorum.
bu sıkıcı yazıyı okuyan sizlerinden hakkınızı helal etmesini isteyip yazıyı bitiriyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet